Obecnie w sklepach zabawkowych cały czas pojawiają się nowości specjalnie dedykowane dla dziewczynek w różnym wieku. Najczęściej są to zróżnicowane serie lalek, które posiadają coraz to ciekawsze funkcje. Szukasz prezentu dla małej dziewczynki i jesteś ciekawy co obecnie jest popularne? Sprawdź. 

L.O.L Surprise

Pierwszą bardzo popularną serią dla dziewczynek jest L.O.L. Surprise. Kryją się w niej mniejsze i większe laleczki, które możemy kolekcjonować. Lalki znajdują się w opakowaniach, które później możemy wykorzystać do zabawy. Kupując jedną z laleczek w środku znajdują się także różne niespodzianki: ubrania, buty, biżuteria dla lalki, dodatki do włosów, itd. Oprócz laleczek kolekcjonować możemy też zwierzątka. Cała seria posiada małe zestawy z jedną lalką i kilkoma dodatkami, ale także większe, jak duży samochód czy domek z basenem.

Lalka Barbie
fot. pixabay

Barbie

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć kultowych lalek Barbie. Znane są od lat i cały czas bardzo popularne. Absolutną nowością jest seria Reveal, w której lalka jest pomalowana niebieską farbą, która schodzi po zanurzeniu w wodzie. Wtedy możemy zobaczyć jaka lalka nam się trafiła. Wśród lalek Barbie jest ogromny wybór zestawów. Można zdecydować się na księżniczkę, syrenką, lekarkę, podróżniczkę czy lalkę w stylowym ubraniu z serii Fashionistas. Niektóre zestawy do zabawy Barbie zachęcają do dbania o własne dobre samopoczucie z tym zestawem do zabawy zawierającym lalkę, szczeniaczka i spa dla paznokci. Na aukcjach internetowych można kupić całą masę lalek używanych. Ich ceny są w takim przypadku naprawdę konkurencyjne, więc warto zachęcić nasze dziecko, aby samodzielnie zaoszczędziło kwotę z drobnych kieszonkowych na tego typu przyjemności.  Warto poprzeglądać też grupy na Facebooku, bo tam aż roi się od różnych ogłoszeń tego typu. 

Enchantimals

Jest to seria lalek, który w swoim wyglądzie przypominają leśne pół ludzi, a pół zwierzęta. Lalki mają urocze uszy króliczka, ogonek szopa, maskę tygryska i wiele wiele innych. W każdym zestawie oprócz samej lalki są także zwierzątka. Laleczki z tej serii możemy kupować w podstawowych zestawach (lalka i zwierzątko) albo w większych, w których znajdują się także inne dodatki, np. mebelki, sanki, kwiatki i wiele, wiele innych.

Zestawy do malowania i projektowania

Ostatnio modne są również bardzo bogate zestawy do samodzielnego tworzenia projektów lub rysunków. Zawierają one kilkaset różnych elementów. Jak podają autorzy aukcji – przy pomocy ogromnego wyboru 24 kredek, 24 mazaków, 48 pasteli olejowych, 48 pasteli świecowych, 12 farb akwarelowych, temperówki, kleju, korektora, gumki do mazania, kartek a4 można z wielką łatwością stworzyć różne prace, które tylko przyjdą naszemu dziecku do głowy.

Lalki starego typu
fot. pixabay

Na! Na! Na! Surprise 

Kolejną serią dla dziewczynek są laleczki Na! Na! Na! Surprise. Schowane są w balonach, które po napompowaniu przez słomkę wybuchają, strzelające konfetti. Sama lalka jest miękka i posiada piękne, długie włosy, które można dowolnie czesać i stylizować. Do każdej z lalek dołączone są etykiety, na których znajdziemy chociażby ich datę urodzenia. Dodatkowo w zestawie znajdują się mała pluszowa torebeczka w formie breloka oraz ubranie i buty dla naszej lalki. Są także dostępne większe zestawy, np. z pluszowym plecakiem.

LOL – gra planszowa

Hitem na aukcjach internetowych w ostatnim czasie jest gra LOL. Gra polega na zebraniu w jednym kolorze odpowiednich akcesoriów w każdej z siedmiu warstw. Żetonami możecie się wymieniać, dobierać je i losować, lecz nie można mieć dwóch żetonów na jednej warstwie. Osoba, która najszybciej zbierze wszystkie warstwy w jednym kolorze – wygrywa! – tak pisuje grę sam producent.

Jak sami doskonale widzicie – to tylko kilka popularnych serii dla dziewczynek, który mogą być doskonałym pomysłem na prezent. Do każdej z nich można znaleźć także szereg dodatków, np. akcesoria papiernicze, puzzle, plecaki, zegarki i wiele wiele innych.

Jeśli interesuje Cię tematyka prezentowa polecamy też lekturę naszego artykułu o prezentach na osiemnastkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here