Spodobała Ci się dziewczyna i nie wiesz jak do niej zagadać, aby się umówić na kawę lub na film do kina? Pierwsza randka to idealna okazja, aby lepiej się poznać i zbliżyć się do siebie.

Jak powiedzieć dziewczynie że mi się podoba?

Po pierwsze zastanów się, czy jest to odpowiedni moment. Jeśli się znacie zbyt krótko, może być to tylko zauroczenie. Aczkolwiek, jeśli jesteś pewny, że jest to dziewczyna, która podoba Ci się w 100% musisz się dowiedzieć o niej więcej. Dowiedz się, co lubi, jak spędza wolny czas, czy jakie ma hobby lub pasję.

Następnym krokiem są kolejne spotkania. Nie mów na pierwszej randce, że Ci się podoba. Dziewczyna może się tylko zaskoczyć, w końcu nie wiesz tak naprawdę, jakimi darzy Cię uczuciami i czy je odwzajemnia. Po 3-4 randkach powinien być to odpowiedni moment, aby pójść krok dalej.

Przemyśl dokładnie, co chcesz powiedzieć i gdzie. Zaplanuj w głowie cały plan, aby uniknąć niespodziewanej sytuacji. Oszczędzisz sobie sporo stresu, chyba że lubisz robić wszystko na spontanie. Wtedy wszystko zależy od ciebie i twoich umiejętności. Poczekaj na odpowiedni moment, gdy będziecie sami. Nie wyznawaj jej uczuć, gdy jesteście w szkole, czy w innym miejscu, gdzie jest mnóstwo ludzi.

I na sam koniec bądź wobec niej szczery i otwarty. Nie mów tych samych rzeczy, które zapewne słyszała już miliard razy. Pomyśl o tym, za co ją najbardziej lubisz i jej to powiedz.

Gdzie pójść na pierwszą randkę?

Na pytanie, gdzie zabrać dziewczynę na pierwsze spotkanie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wpływ na to ma wiele niezależnych czynników, na przykład randka w formie spaceru jest sprawdzonym sposobem, ale jak zacznie padać deszcz? Zawsze warto mieć plan awaryjny.

Pierwsza randka to również zawsze duże przeżycie i często spory stres. Chcemy przecież wypaść jak najlepiej. Wiele osób na pierwszą randkę wybiera sprawdzone miejsca, czyli park, kino, kawiarnia. Jest to standardowy, ale mimo wszystko najlepszy wybór. Wizyta w kinie czy kawiarni nie jest dużym wydatkiem, co dla wielu osób jest ważne. Nawet jeśli mężczyzna zapłaci, to kobieta nie będzie się czuła tym skrępowana. Poza tym spacer, czy pobyt w kawiarni jest idealnym miejscem do rozmowy i bliższego zapoznania się.

Nieszablonowe myślenie na pierwszej randce

Jeśli chcemy zaskoczyć i sprawić, aby pierwsza randka była czymś niezapomnianym, to możemy postawić na kreatywne rozwiązania. Możemy zaproponować wizytę w wesołym miasteczku, wyprawę do cyrku, czy rejs statkiem po rzece. Zabawa będzie z pewnością doskonała i dostarczy dużo pozytywnych wrażeń. Dobrym pomysłem jest również randka w kręgielni, w której można czuć się swobodnie, porozmawiać i przy tym dobrze bawić. Nietypowe propozycje to na pewno coś, czym można zaskoczyć, a może i zaimponować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here