Za wyborem tego rozwiązania przemawia wiele atutów. W tym poradniku przeczytasz, czym charakteryzuje się odkurzacz i kiedy sprawdzi się on najlepiej. Poznaj szczegółowe informacje, a decyzja o ewentualnym zakupie urządzenia stanie się dużo łatwiejsza. 

Czym jest odkurzacz do basenu?

Mowa tu o automatycznym robocie, który będzie idealnie dopasowany do basenów o określonej powierzchni. Odpowiednio wybrany model powinien być dość lekki i niezbyt duży, co pozwoli mu dotrzeć w różne zakamarki przestrzeni. Dziś doświadczeni producenci stosują zaawansowane technologie, dzięki czemu można cieszyć się maksymalnym komfortem użytkowania. Jedną z nich jest funkcja Intelligent Motion, dzięki której sprzęt samodzielnie rozpoznaje kształt oraz głębokość obiektu, a zatem perfekcyjnie radzi sobie z czyszczeniem. Ponadto wysokiej jakości odkurzacz do basenu powinien być wyposażony w przezroczysty pojemnik oraz filtry, które pozwalają zachować poziom zanieczyszczeń w odkurzaczu. 

O wyborze odkurzacza nie może decydować przypadek. Najlepiej postawić na rozwiązania doświadczonego producenta, który od lat wprowadza na rynek urządzenia pierwszorzędnej jakości. Doskonałą propozycją może być sprzęt marki Zodiac, o czym przekonało się wielu wymagających klientów. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową i poznać szczegółowe informacje.  

Najważniejsze atuty nowoczesnych odkurzaczy

Przede wszystkim nowoczesne odkurzacze basenowe charakteryzują się niewielkim ciężarem oraz specjalnym systemem, który pozwala na inteligentne czyszczenie. Ponadto wysokiej klasy sprzęt doskonale poradzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń z dna oraz ścian niecki basenu. Dziś na rynku nie brakuje modeli z dwoma silnikami i napędem gąsienicowym, co znacznie poprawia efektywność pracy. Natomiast prosty i bezdotykowy dostęp do filtrów gwarantuje opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia. 

Najważniejsze parametry

Przed dokonaniem zakupu warto rzucić okiem na parametry techniczne. Kluczowym aspektem będzie rozmiar niecki, a także poziom filtracji. Ponadto należy sprawdzić rodzaje czyszczonych basenów oraz czyszczone powierzchnie. Kolejne istotne elementy to typ filtra i cykle czyszczenia. Szczegółowe informacje na ten temat znaleźć można na stronach produktów wraz ze zdjęciami. Dzięki temu zakup stanie się dużo łatwiejszy i bez problemów sięgniesz po model dopasowany do osobistych potrzeb.

Gwarancja udanych zakupów

Podczas zakupów produktów firmy Zodiac zawsze możesz liczyć na wsparcie doświadczonych ekspertów, którzy do każdego klienta podchodzą w indywidualny sposób
i zawsze proponują najlepsze rozwiązania na rynku. Możesz się z nimi skontaktować przez formularz kontaktowy na stronie internetowej i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Teraz wybór wymarzonego sprzętu stanie się dużo łatwiejszy. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i ciesz się czystym basenem na co dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here