Każdy nastolatek i nastolatka wchodząc w okres przedosiemnastkowy, marzy o swojej osiemnastkowej imprezie. Wchodzimy już w pełnoletność i chcemy zorganizować przyjęcie, którego nikt nie zapomni. Chcemy dobrać wszystkie szczegóły, podać nasze ulubione potrawy i zabawiać gości. Być dobrym gospodarzem i spełnić oczekiwania gości. Chcemy, by nasza osiemnastka była jedyna w swoim rodzaju, pełna zabawy, śmiechu i niezapomnianych momentów. Jak zorganizować wymarzoną osiemnastkę?

Przygotowania do osiemnastkowego przyjęcia

Zwykle przygotowania już pojawiają się w naszych głowach na długo przed naszymi osiemnastymi urodzinami. Miejsce, goście, alkohol czy catering. Wiele osób decyduje się na zorganizowanie swojej imprezy osiemnastkowej w domu z rodziną i przyjaciółmi. Czasami jednak decydują się na dwie oddzielne imprezy – jedna dla rodziny, druga dla znajomych i przyjaciół. Wiąże się to z wcześniejszym planowaniem. Organizacja imprezy osiemnastkowej nie jest wcale taką prostą sprawą. Przede wszystkim musimy zdecydować, czy organizujemy ją w domu czy w lokalu. Jeśli skłaniamy się co do opcji pierwszej, cała organizacja jest na naszej głowie.

Ciekawym pomysłem, na który decyduje się coraz więcej nastolatków, jest wysyłanie zaproszeń (już nie tylko przez internet) – w sklepach z papeterią mamy bogaty wybór kartek z zaproszeniami. Skoro mamy już ustalone miejsce imprezy i wysłane zaproszenia możemy zastanowić się nad dekoracjami. Do wyboru mamy baloniki, girlandy, banery, które zwykle wiesza się na ścianach. Sklepy z takimi akcesoriami mają również elementy zastawy: kubeczki, talerzyki czy sztućce indywidualnie personalizowane na osiemnaste urodziny. Jesteśmy w połowie drogi – nasi goście jednak muszą coś pić i jeść.

Przeczytaj też: https://nowawarszawa.pl/jak-zorganizowac-wymarzona-osiemnastke-o-tym-musisz-pamietac/

Jedzenie na osiemnaste urodziny

Na naszą wymarzoną osiemnastkę możemy zamówić catering – firmy cateringowe mogą nawet sporządzić indywidualne menu specjalnie dla ciebie! Jednak jeśli nie skłaniasz się do korzystania z usług cateringowych, możesz wcześniej przygotować menu w domu. Świetnie sprawdzą się małe przekąski: mini pizze, szaszłyki czy koreczki, ale również dania na ciepło oraz słodkie i słone przekąski – na takiej imprezie nie może niczego zabraknąć! Warto też zwrócić uwagę co piją nasi goście, czy wolą napoje gazowane czy niegazowane. Czas na zabawę! Oczywiście poza tradycyjnym osiemnastkowym pasowaniem, warto byłoby zorganizować również coś mniej bolesnego. W internecie możemy znaleźć różne gry i zabawy alkoholowe oraz zabawę w śmieszne zadania, które musi wykonać solenizant. Pomysłów jest mnóstwo, a wszystko zależy od twojej wyobraźni.

Jeśli mimo wszystko, nie masz do tego głowy ani nigdy nie organizowałeś żadnych imprez, a ponad to nie masz miejsca w domu, żeby zorganizować wymarzoną imprezę osiemnastkową, możesz skorzystać z usług różnych firm. Wystarczy, że wynajmiesz lokal 18 urodziny Warszawa – niektóre lokale w swojej ofercie organizują całe imprezy. Dzięki takiemu zorganizowaniu i wcześniejszym ustaleniu wszystkich szczegółów twoja wymarzona impreza osiemnastkowa z pewnością będzie udana i niezapomniana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here