Współcześnie elektronika używana jest niemalże do wszystkiego, a na rynku pojawia się coraz to więcej firm oferujących wszelkiego rodzaju komponenty i oprogramowania. Wśród nich wysoką renomą wydaje się cieszyć firma Computer Controls, dystrybutor elektroniki już od lat działający na międzynarodowym rynku. Co wyróżnia tę firmę na tle innych dystrybutorów? Jakie produkty można znaleźć w ofercie Computer Controls?

Kilka słów o firmie Computer Controls

Computer controls to firma działająca na rynku elektroniki od 2013 roku. Przez ten czas udało jej się zarówno zdobyć zaufanie tysięcy klientów, jak i dokładnie przebadać oferty wszystkich renomowanych dostawców elektroniki i stworzyć katalog składający się z jak najlepszych produktów. W rezultacie firma Computer Controls regularnie sprzedaje elektronikę takich marek jak Altium, Maxim, Keysight, czy też Powertip. Oczywiście zarządcy firmy cały czas śledzą rozwój elektroniki na świecie, z roku na rok poszerzając swoją ofertę handlową.

Co dokładnie można znaleźć w ofercie Computer Controls?

Omawiany dystrybutor elektroniki sprzedaje przede wszystkim produkty cyfrowe. Mowa tu nie tylko o pojedynczych programach, ale również i całych systemach komputerowych. Produkty te nadają się do organizacji pracy w niemalże każdej firmie, a szeroka oferta sprawia, że nietrudno jest wybrać program lub system dopasowany do swoich potrzeb. W ofercie znajdują się nawet programy do tworzenia własnych aplikacji.

Drugą część firmowego katalogu stanowią jednak przyrządy i komponenty elektroniczne. Dzięki takim produktom jak rejestratory danych, czy termowizory możliwe jest zachowanie bezpieczeństwa w firmie. Z kolei wszelakie moduły, wyświetlacze, czy części komputerowe najlepszych marek pozwalają usprawnić elektroniczne narzędzia pracy. W ofercie dystrybutora elektroniki znajdują się również komponenty mające pozytywny wpływ na koszty eksploatacji elektroniki.

Szkolenia prowadzone przez Computer Controls

Warto też wspomnieć, że dystrybutor Computer Controls prowadzi również liczne warsztaty i szkolenia dla swoich klientów. Pokazuje na nich jak obsługiwać dany sprzęt ze swojej oferty, zarówno jeśli chodzi o oprogramowanie, jak i elektronikę w fizycznej formie. Szkolenia przyjmują różne formy i mogą być zarówno otwarte dla osób trzecich, jak i zarezerwowane wyłącznie dla danej grupy szkoleniowej. Jest to idealny sposób aby przygotować swoich pracowników do pracy na nowym sprzęcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here