Nadmierne wypadanie włosów to ogromny stres. Jest to problem, z którym zmagają się nie tylko mężczyźni, ale coraz częściej dotyczy również kobiet. W jakiej sytuacji warto skorzystać z oferty kliniki przeszczepu włosów?

Nadmierne wypadanie włosów – przyczyny

Przyczyn wypadania włosów jest bardzo dużo. Jednym z najpopularniejszych powodów osłabienia kondycji włosów jest stres i osłabienie. Równie często zła dieta wpływa na kondycje naszych włosów.

Często jednak przyczyną wypadania włosów są choroby. Problemy z tarczycą, anemia czy choroby skóry głowy mogą w poważny sposób wpłynąć na stan naszej fryzury. Trzeba również pamiętać, że na włosy wpływ ma również używanie niektórych leków. Wiele osób zmaga się również z łysieniem, którego przyczyną są choroby nowotworowe.

Łysienie androgenowe dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Powodem może być podłoże hormonalne, jak i genetyczne.

O czym trzeba wiedzieć przed zabiegiem transplantacji włosów?

Przeszczep włosów Katowice to zabieg, który zostaje wykonany w znieczuleniu miejscowym. Najczęściej już następnego dnia pacjenci wracają do domu. Po tygodniu nie ma żadnych śladów po zabiegu.

Przeszczep włosów Śląsk polega na uzupełnieniu włosów w tych miejscach, gdzie jest ich za mało. Lekarz pobiera mieszki włosowe z części potylicznej głowy i umieszcza we wyznaczonych miejscach.

Warto wiedzieć, że przeszczep włosów Katowice nie przyniesie natychmiastowego efektu. Przeszczepione włosy po kilku tygodniach wypadną, a w ich miejsce wyrosną kolejne, które pacjent będzie miał już na zawsze. Efekt będzie widać dopiero po kilku miesiącach.

Klinika przeszczepu włosów zatrudnia wyłącznie najlepszych specjalistów. Trzeba wiedzieć, że przeszczep włosów Śląsk jest zabiegiem, którego efekt zależy przede wszystkim od umiejętności manualnych lekarza. Im rzadsze są kępki włosów, tym naturalniej wygląda fryzura, która powstanie. Warto również wiedzieć, że lekarz stara się tak ułożyć linię włosów, by również za kilka i kilkanaście lat wyglądała naturalnie.

Klinika przeszczepu włosów to miejsce, do którego powinien udać się każdy, kto czuje się źle w swoim ciele. Medycyna daje nam możliwość poprawienia swojej urody i warto z tego korzystać. Trzeba pamiętać, że wygląd ma duży wpływ na nasze samopoczucie i pewność siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here