EKOENERGIA POLSKA Sp. z o.o.

Firma EkoEnergia Polska Sp. z o.o. to wybitny specjalista w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie i lata praktyki. Setki instalacji pracuje w tej chwili na obniżenie rachunków naszych zadowolonych klientów. Staramy się rozwijać i otwierać coraz nowsze gałęzie naszej działalności. Posiadamy szeroką kadrę pracowniczą, która według nas, jest połączeniem wiedzy oraz doświadczenia z młodością, wigorem oraz zapałem. Szkolimy kolejne osoby chętne do pracy. Zatrudniamy wyszkolonych specjalistów w poszczególnych dziedzinach naszej działalności, którzy są gotowi odpowiadać na każde pytanie.

Nasza firma podzielona jest na działy zajmujące się odrębnymi dziedzinami odnawialnych źródeł energii. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług oraz wykonanych instalacji. Jesteśmy do Państwa usług w przypadku pytań. Wychodzimy z założenia, że wzajemne dobre relacje z klientami, zarówno obecnymi jak i przyszłymi, bardzo procentują.

 

Firma EkoEnergia Sp. z o.o., w porozumieniu z Agencją Wizerunkowo - Reklamową pi-ART, postanowiła otworzyć kolejną gałąź swojej działalności - tworzenie najwyższej jakości witryn internetowych. Korzystając z wiedzy i doświadczenia kolegów z agencji pi-ART wprowadzamy do oferty projektowanie i realizację stron internetowych oraz kompleksową obsługę firm oraz osób prywatnych w tej dziedzinie. Wykorzystując naszą chęć do jak najlepszej jakości naszych usług jak również satysfakcję klientów oraz zdolności twórcze oraz innowacyjność firmy pi-ART, jesteśmy pewni, że nasi klienci będą niesamowicie zadowoleni z naszej wzbogaconej oferty.

Nasza współpraca zaowocowała już pierwszymi witrynami internetowymi dla naszych partnerów biznesowych, które wywarły wrażenie na klientach. Nasi webdesignerzy dbają o każdy nawet najmniejszy szczegół podczas tworzenia kolejnych projektów. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę na temat nowinek z branży oraz korzystamy z opinii oraz recenzji naszych realizacji.

Dobre informacje o uczestniku

  Pokaż oferty
  Pokaż zapotrzebowania

Przystąpił
2014-07-04
Tel. komórkowy
795-600-039
E-mail
biuro@energia-eko.com
Dobry+
0,00
EKOENERGIA POLSKA  Sp. z o.o.
Copyrights © 2014 & All Rights Reserved by Dobry Admin Sp z o.o.