Dobry Klub

Czym są Dobre Kluby?

Dobry Klub to cykliczne spotkania uczestników systemu Dobry.

Organizowane w dogodnym miejscu i czasie, stają się świetnym sposobem na nawiązywanie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami . Ułatwiają szybki przepływ informacji o możliwościach biznesowych powstającej społeczności, a to tworzy sprzyjającą atmosferę do budowy nowych kontaktów.

Dobre Kluby nie są miejscem narzekań i utyskiwania. Mali i średni przedsiębiorcy nie mają lekkiego życia. O tym wszyscy już wiedzą i wszyscy już o tym rozmawiali.

Dobre Kluby to czas i miejsce, gdzie analizuje się istniejące możliwości celem ich lepszego wykorzystania. W każdej firmie istnieje sporo możliwości, które mogą zostać użyte do poprawy jej funkcjonowania i podniesienia rentowności. Zapraszani goście służą swoją fachową wiedzą w wielu dziedzinach życia biznesowego małej firmy. Ciągle wiele można poprawić i sprawić, by firma działała efektywniej.

Dobre Kluby to miejsce dla przedsiębiorców chętnie poszukujących nowych dróg do rozwoju swoich firm. To edukacja, wymiana doświadczeń, kuźnia pomysłów i mnóstwo nowych biznesowych kontaktów dla rozwoju Twojej firmy.

Spotkania osobiste są niezwykle istotną częścią Systemów Lokalnych Walut na całym świecie. Po 80 latach Szwajcarski WIR, największy na świecie System Lokalnej Waluty, w dalszym ciągu propaguje tę formę nawiązywania kontaktów.

W świecie zawładniętym przez korporacyjną reklamę w massmediach, atakującą nas na każdym kroku i w każdej sekundzie, zdobywanie osobistych kontaktów jest czymś niezwykłym . Zyskują specjalną wartość i są sprawdzonym narzędziem marketingu partyzanckiego, który pozwala na zdobywanie rynku bez większych kosztów finansowych. Nie oznacza to, iż reklamowanie firm w sposób tradycyjny jest złe. Złe jest robienie reklamy w sposób bezmyślny i najczęściej nieskuteczny. Czyli taki, jaki ktoś Ci sprzedaje bez względu na oczekiwany rezultat.

Dobre Kluby to dostęp do ludzi dysponujących wiedzą o skutecznej reklamie dopasowanej do wielkości i charakterystyki Twojej firmy.

Wiedza ma znaczenie.

Jeszcze większe kiedy zaczynasz jej używać.

Dołącz do Dobrych Klubów. Informacje o miejscach i datach są przesyłane drogą mailową do wszystkich uczestników.

comments powered by Disqus